menu خانه درباره ما ارتباط با ما وبلاگ     خرید و فروش کد ووچر
ارتباط با ما
کلیه بازدیدکنندگان و مشتریان و همکارانی که دسترسی به پشتیبانی نداشته و قادر به ارسال تیکت از طریق پنل کاربری نمی باشند میتوانند از طریق تکمیل و ارسال نمودن فرم تماس با ما نظرات، پیشنهادات، انتقادات و یا مشکلات خود را ارسال نمایند.

لطفا جهت تسریع فرآیند رسیدگی به درخواست ها نسبت به صحیح بودن شماره موبایل (نام کاربری) و ایمیل خود اطمینان حاصل فرمائید.

ایمیل : [email protected]

ارتباط با مدیریت با تلگرام : [email protected]
پشتیبان و مشاوره سایت با تلگرام : [email protected]

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

telegram.me/pmXpay

instagram.com/pmXpay
***************************************************************************************

pmXpay.com

***************************************************************************************

آموزش انتقال پول در پرفکت مانی از یک حساب به حسابی دیگر

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین است که مقر اصلی شرکت آن در پاناما ثبت شده است و بر حسب واحدهای ارزی بین الملل همچون دلار یا یورو کار می کند. این سیستم پرداخت باعث تسهیل نقل و انتقال پول بین نقاط مختلف جغرافیایی شده و یکی از روش های خرید انترنتی نیز محسوب می شود. در گذشته ما در رابطه با پرفکت مانی و بخش های مختلف آن صحبت نموده ایم و حتی مبحثی را تحت عنوان افتتاح حساب پرفکت مانی و شارژ آن، دنبال کرده ایم. آنچه که امروز قصد آموزش آن را داریم، نحوه انتقال پول در پرفکت مانی از یک حساب پرفکت مانی به یک حساب پرفکت مانی دیگر است که در ادامه به صورت کامل و جامع توضیح داده شده است.
انتقال پول در پرفکت مانی

انتقال پول در پرفکت مانی تقریبا شبیه به همان پروسه انتقال پول در وب مانی می باشد که ما در گذشته در رابطه با آن توضیحات کاملی را ارائه داده بودیم. در این روش انتقال ما مقداری از اعتبار حساب پرفکت مانی خود را به یک حساب پرفکت مانی دیگر انتقال می دهیم که از دو طریق انتقال پول مستقیم و انتقال پول به صورت ووچر، قابل انجام است. ووچر پرفکت مانی تقریبا شبیه به کارت شارژ می باشد که طی آن دارنده حساب یک ووچر را با استفاده از اعتبار خود تولید کرده و آن را به شخص مورد نظر خود می دهد که در گذشته در رابطه با آن صحبت کرده ایم. ما در این قسمت به بررسی هر دو روش انتقال پول در پرفکت مانی می پردازیم و امیدواریم که توضیحات جامعی را در اختیار کاربران قرار داده باشیم.

برای انتقال پول در پرفکت مانی این نکته را باید در نظر داشته باشید که حتما باید به حساب پرفکت مانی خود لاگین شده و مقدار اعتبار کافی جهت انتقال و کارمزد انتقال در حسابتان داشته باشید. در غیر اینصورت تراکنش به مشکل برخورده و انجام نخواهد شد. پس اگر این پیشنیاز را فراهم کرده اید، به سراغ بخش بعدی، خواهیم رفت.

به حساب پرفکت مانی خود لاگین شده و از قسمت نوار منوی بالا، گزینه “Send Money” را انتخاب کنید.

همچنین بخوانید | دانلود اپلیکیشن E-NUM و راهنمای کار با آن برای انتقالات وب مانی
انتقال پول در پرفکت مانی
برای انتقال پول در پرفکت مانی روی گزینه Send Money کلیک کنید.

در این قسمت چهار گزینه برای ارسال پول نمایش داده شده است:
– Single Payment: برای پرداخت پول مستقیم از یک حساب پرفکت مانی به یک حساب دیگر
– Payment to Email: برای پرداخت پول از طریق ایمیل
– Payment to Mobile: برای پرداخت پول از طریق موبایل
– Scheduled Payment: برای پرداخت پول به صورت زمانبندی شده

نوع انتقال پول
نحوه انتقال را انتخاب کنید.

ما در اینجا گزینه “Single Payment” را برای انتقال پول مستقیم به یک حساب پرفکت مانی دیگر انتخاب می کنیم و سپس منویی همچون منوی زیر را مشاهده می کنیم که باید بخش های مختلف آن را پر کنیم.
– در بخش “Amount” مقدار پول مورد نظر خود را به واحد مشخص شده، تعیین کنید.
– در بخش “To Account” شماره حسابی که قصد واریز به آن را دارید وارد کنید.
– در بخش “Description” توضیحات مربوط به دلیل انتقال پول را وارد کنید.
– فعال کردن گزینه “Add payee to my list” به معنی ذخیره کردن گزارش انتقال در لیست تراکنش ها می باشد و کاربرد خاصی ندارد.
– فعال کردن گزینه “Add Protection code” به معنی ایجاد یک کد انتقال است که تنها در صورتی که گیرنده پول آن کد را بداند، این پول به حسابش واریز می شود.
– اگر گزینه انتقال با کد را فعال کرده باشید در کادر “Protection code” باید یک کد انتقال ایجاد کنید که با فعال کردن گزینه “Mark to generate random code” تولید این کد را به عهده خود سیستم می گذارید.
– در بخش “Protection period” نیز باید یک عدد بین 1 تا 365 انتخاب کنید که به معنی مدت زمان انقضای کد انتقال می باشد. به عبارت دیگر اگر مقدار این گزینه 2 قرار دهید، گیرنده تنها 2 روز مهلت دارد تا کد انتقال را صحیح وارد کرده و تراکنش انتقال پول با موفقیت انجام شود، در غیر اینصورت پس از اتمام دوره، پول به حساب فرستنده برگشت خواهد خورد.

همچنین بخوانید | سایت ارائه خدمات پرفکت مانی برای ایران
تکمیل اطلاعات انتقال پول
گزینه های مشخص شده و ستاره دار، باید حتما طبق توضیحات بالا، پر شوند.

پس از تکمیل اطلاعات فوق، روی گزینه “Payment preview” کلیک کنید تا جزئیات تراکنش را مشاهده نمایید. در نهایت در صورت درست بودن همه جزئیات، گزینه “Send Money” را برای پایان عملیات انتقال انتخاب کنید.

انتقال پول در پرفکت مانی
اطلاعات نهایی انتقال پول باید تایید شوند.

در پایان نیز شماره پیگیری تراکنش و همچنین تاریخ آن به شما نمایش داده می شود که نشان از موفقیت آمیز بودن تراکنش دارد. دقت داشته باشید که قبل از اعمال تراکنش حتما کد انتقال را در جایی کپی کرده و برای گیرنده ارسال کنید. در غیر اینصورت انتقال انجام نخواهد شد.

انتقال پول با استفاده از ووچر پرفکت مانی

یک روش دیگر برای انتقال پول در پرفکت مانی ، استفاده از ووچر است. همانطور که در ابتدای متن به آن اشاره شد، ووچر پرفکت مانی نوعی کارت شارژ می باشد که توسط دارنده حساب پرفکت مانی تولید شده و به مبلغ مورد نظر، شارژ می شود. سپس هر کس که کد ووچر را در اختیار داشته باشید، می تواند مبلغ آن را به حساب پرفکت مانی خود انتقال دهد. ما در گذشته نحوه ساخت ووچر پرفکت مانی را به طور مفصل و جامع توضیح داده ایم که علاقه مندان می توانند از طریق لینک مشخص شده، به مطالعه انجام این کار بپردازند.
پس‌انداز در حساب پرفکت مانی
خرید فوچرز

همان طور که می دانید پرفکت مانی نسل جدید سیستم پرداخت اینترنتی است که به شما این امکان را می دهد تا بیشتر فعالیت های خود را به صورت آنلاین انجام دهید. شاید شما مرحله افتتاح حساب پرفکت مانی و وریفای کردن آن را گذرانده باشید و بخواهید با روش های سپرده گذاری آشنا شوید. در این مقاله ما به بررسی چهار شکل پس انداز درحساب سپرده گذاری در آن می پردازیم.

چهار شکل پس‌انداز در حساب پرفکت مانی

حساب شما در پرفکت ‌مانی دارای چهار واحد اصلی دارایی است. شما می‌توانید دارایی خود را به صورت یک یا چند شکل از این واحدها نگهداری کنید. این واحدها به شرح زیر هستند:
• دلار آمریکا (USD) بر حسب واحد پرفکت مانی (PM)
• یورو (EUR) بر حسب واحد پرفکت مانی (PM)
• طلا (Gold) بر حسب واحد پرفکت مانی (PM) معادل طلا بر حسب اونس
• بیت کوین (Bitcoin)
خرید فوچرز
روش های سپرده گذاری در حساب

همانطور که گفته شد، ارزهایی که توسط پرفکت مانی پشتیبانی می شوند؛ دلار، یورو، طلا و بیت کوین هستند. شما نمی توانید به بانک بروید و وجه مورد نظرتان را مستقیم به حساب پرفکت مانی واریز کنید. بدین منظور پرفکت مانی راه هایی برای انتقال پول به حساب های خودش فراهم کرده تا شما به راحتی اقدام به سپرده گذاری در آن کنید. شما می توانید با یکی از روش های زیر، وجه مربوطه را به حساب پرفکت مانی خودتان یا شخصی دیگر انتقال دهید.

1- انتقال وجه داخلی

اگر شما شماره حساب، آدرس ایمیل و تلفن فرد مورد نظر را دارید، می توانید به صورت مستقیم برایش انتقال وجه انجام دهید. البته شما به عنوان فرد فرستنده باید برای انجام این عملیات، مبلغی را به عنوان کارمزد پرداخت نمایید.

2- انتقال وجه از طریق #ووچر الکترونیکی

ووچر پرفکت مانی که به انگلیسی e-Voucher# نوشته می شود یا به نوعی کارت شارژ پرفکت مانی نوعی چک بانکی الکترونیکی است که به منظور افزایش اعتبار و برداشت از حساب پرفکت مانی مورد استفاده قرار می گیرد. ووچر پرفکت مانی از یک شماره #دیجیتالی 16 رقمی، یک کد فعال سازی 10 رقمی، مقدار اعتبار و تاریخ ایجاد کارت تشکیل شده است. شما با استفاده از شماره 16 رقمی دیجیتالی می توانید در هر زمانی به شماره ارائه شده واریز وجه داشته باشید. نکته مثبت انتقال از طریق ووچر الکترونیکی این است که در قبال آن هیچ کارمزدی پرداخت نمی شود.

3- انتقال وجه از طریق ارزهای دیجیتال

انتقال ارزهای دیجیتالی امکان پذیر است. انتقال وجه از طریق بیت کوین که معروف ترین ارز دیجیتال شناخته شده است، با توجه به بدون کارمزد و ساده بودن آن بیشترین میزان استفاده را در بین سایر ارزهای دیجیتال دارد.
خرید فوچرز

4- انتقال وجه از طریق صرافی های همکار

پرفکت مانی لیستی از شرکت های همکار اعلام کرده است که از طریق آن ها هم می توانید به حساب خودتان واریز انجام دهید. قوانین و شیوه های واریز وجه در هر کدام از شرکت های معرفی شده، مخصوص به خودشان است که باید آن ها را یک به یک مطالعه کنید و بعد از آن گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.


***************************************************************************************


چگونه بیت کوین را به پول تبدیل کنیم؟!

استخراج بیت کوین به یکی از پرطرفدارترین کسب و کارها در کشورمان تبدیل شده و بسیاری از جوانان برای کسب درآمد و سودهای نجومی گفته شده از این کار، به دنبال آشنایی با آن هستند. به منظور بررسی این موضوع و همچنین روند کار با بیت کوین و معاملات آن، به سراغ یک ماینر یا فعال در حوزه استخراج ارزهای دیجیتال رفتیم که اطلاعات جالبی را برای شما به همراه خواهد داشت.

به گزارش آی‌تی‌رسان، شاید کمتر کسی فکر می‌کرد وقتی که در حوالی سال 2009 ارز مجازی مثل بیت کوین ظهور کند و با قیمت بسیار اندکی مورد معامله قرار بگیرد، 10 سال بعد این ارز مجازی بی اهمیت و ناچیز به بزرگترین دغدغه بسیاری از کشورهای دنیا تبدیل شود، تا جایی‌که چندین هزار برابرِ ده سالِ قبل رشد کند!

قصه در کشور ما شاید عجیب‌تر باشد؛ چرا که قیمت بیت کوین در سال 2009 و 2010 با دلار 1000 تومان محاسبه می‌شد و پس از صعودهای عجیب و غریب این ارز #دیجیتال در سال‌های اخیر هم از سمت بهایش شاهد صعود بودیم و هم از سوی قیمت دلار/ریال آن شاهد بالا رفتن چند برابری هستیم. شاید اگر بخواهیم موضوع را ملموس کنیم، می‌توانیم به اتفاقات اواخر سال 96 و اوایل سال 97 اشاره کنیم که وقتی قیمت بیت کوین به حوالی 19 هزار دلار رسید، محاسبات قیمت با دلار 3500 تومان انجام می‌شد و آن دسته از افرادی که در این قیمت، اقدام به خرید بیت کوین کردند، برخلاف تمام دنیا ضرر و زیانی را متحمل نشدند!

#استخراج بیت کوین

شاید کشور ما تنها مکان دنیا بود که پس از سقوط قیمت بیت کوین از 20 هزار دلار به حوالی 6-7 هزار دلار نه تنها ضرر نکرد بلکه فعالان حوزه ارزهای دیجیتال به سود جذابی رسیدند که حاصل از 3-4 برابر شدن قیمت دلار در ایران بود و عملا یک سوم شدن قیمت بیت کوین را جبران کرد و وضعیت جالبی را در بازار ارزهای مجازی کشورمان ایجاد نمود!

حالا پس از همه فراز و نشیب‌هایی که در این حوزه داشتیم، ارزهای دیجیتال در شهر به شهر کشورمان رسوخ کرده و هر روز خبری از توقیف دستگاه‌های ماینینگ شنیده می‌شود که نشان‌دهنده گسترش این موضوع بوده و روز به روز به طرفداران این دنیای بزرگ افزوده می‌شود. به همین دلیل در ادامه، مصاحبه‌ای را می‌خوانید که با یک ماینر حرفه‌ای انجام شده و داستان ورودش به این حوزه و توضیحات گوناگون مختلفی را پیرامون بلاک چین و ارزهای دیجیتال ارائه کرده است.

ابتدا این ماینر که نمی‌خواهد اسم و نشانی از او منتشر شود، به توضیحاتی پیرامون بیت کوین و حوزه ارزهای دیجیتال می‌پردازد و می‌گوید: بیت کوین، ارز دیجیتال غیرمتمرکزی است که برای مقاصد مختلف از آن استفاده می‌شود و امکان پرداخت مستقیم و بدون واسطه را برای کاربران فراهم می‌کند. در واقع بیت کوین یکی از اجزای دنیای بزرگی به نام بلاک‌چین است و به طور کلی ارزهای دیجیتال بخش جزئی از این دنیای بزرگ و پرکاربرد است. این ارز دیجیتال به قدری امن و بی‌واسطه است که حالا حتی دست سازنده آن نیز برای کنترلش کوتاه شده و هیچ کشوری در دنیا ادعای مالکیت بر آن ندارد. البته ناگفته نماند که چیزی در حدود 5 درصد از بیت کوین‌های موجود در دنیا متعلق به سازنده بیت کوین است ولی او هم مثل همه دارندگان بیت کوین بوده و تفاوتی با سایرین ندارد.

وی در ادامه به حوزه بلاک چین اشاره می‌کند و توضیحات بیشتری از این دنیای محبوبش می‌دهد: بلاک چین دنیای جالبی است چرا که هیچ مدیریت و سرویس‌دهنده متمرکزی ندارد و هر کسی که به این سیستم متصل می‌شود، امکان کنترلش را دارد و به طور کلی مدیریت بلاک چین به صورت دسته جمعی انجام می‌شود. اگر بخواهیم مثالی از این موضوع بزنیم باید دیتابیسی را در نظر بگیریم که به جای یک سرور یا سرور به خصوص، روی همه سرورهای متصل به هم نصب شده و به صورت لحظه‌ای همسان‌سازی می‌شود و هیچ کس نمی‌تواند مدعی شود که او دارای دیتابیس اختصاصی و بی‌نظیر در دنیاست چرا که همه در همان زمان به همان دیتابیس دسترسی دارند.این رو هم بخون:

این فعال حوزه ارزهای دیجیتال در ادامه به دسترسی باز بلاک چین اشاره کرده و گفت: هر کسی در هر جای دنیا می‌تواند به بلاک چین متصل شود و یک کپی از آن را در اختیار بگیرد! نکته جالب‌تر اینکه هر چقدر افراد متصل به بلاک چین بیشتر باشد، سیستم از پایداری بیشتری برخوردار می‌شود و این برخلاف وضعیت فعلی سرورها و شبکه‌های جهانی است که با افزایش کاربران، عملا کارایی آنها کاهش پیدا می‌کند! در این سیستم همه چیز بر اساس خواسته اکثریت انجام می‌شود و یک نفر امکان تغییر در سیستم را نخواهد داشت و در صورت تمایل به تغییر بایستی نظر مثبت اکثریت حاضر در بلاک چین را جلب نماید.

وی در ادامه به پروسه استخراج بیت کوین اشاره می‌کند و می‌گوید: در شبکه بلاک چین همه چیز به حضور افراد وابسته است و شبکه بیت کوین نیز مستثنی نیست و دائما باید به افراد متصل به شبکه افزوده شود تا پایداری سیستم بیش از قبل شود. برای تولید هر بلاک از بیت کوین معادلات ریاضی حل می‌شود که بر اساس حدس و الگوریتم‌های خاصی بوده و هر کسی که زودتر به پاسخ برسد یک بیت کوین به او تعلق می‌گیرد و این بیت کوین پاداش حضور و محاسباتی است که انجام داده است.

این ماینر ایرانی می‌گوید: قبل از این عملیات استخراج به راحتی توسط یک کامپیوتر خانگی انجام می‌شد و صرفا دارا بودن سطح قابل قبولی از سخت افزارها باعث می‌شد تا هر کسی در خانه خود اقدام به استخراج بیت کوین نماید ولی حالا این عملیات به شدت سخت شده و عملا امکان ماین از طریق کامپیوتر خانگی وجود ندارد و بایستی از دستگاه‌های اختصاصی ماینینگ استفاده شود. این روزها عملیات ماینینگ با ماینر یا ASICها انجام می‌شوند و کامپیوترهای خانگی عملا حتی هزینه برق خودشان را در نمی‌آوردند و رقابت برای استخراج بیت کوین به شدت بالا رفته است.

وی در مورد نحوه کار ماینرها گفت: در واقع ماینر یک کامپیوتر خیلی ساده است که توانایی حدس هزاران عدد را در ثانیه داشته و این عمل را به طور مداوم تکرار می‌کند. به طور کلی هر چقدر که ماینر قوی‌تری داشته باشید احتمال رسیدن به بیت کوین و یا هر ارز مجازی دیگری بیشتر بوده و این بدین معنی است که شاید بعضی از ماینرهای ضعیف هیچ‌وقت نتوانند به بیت کوین برسند و در این رقابت نفس‌گیر دستشان خالی بماند!

#بیت‌کوین

این فعال حوزه ارزهای دیجیتال در پاسخ به سوالی پیرامون تبدیل بیت کوین به ریال یا هر پول فیات دیگر، گفت: پس از اینکه استخراج بیت کوین صورت گرفت، شما نیاز به یک کیف پول دارید تا آن را نگه دارید یا برای دیگران ارسال کنید. بسیاری از صرافی‌ها برای جلوگیری از اقدامات مجرمانه بعضی از اطلاعات هویتی را دریافت می‌کنند ولی عملا شما می‌توانید حتی بدون این شفاف سازی‌ها نیز اقدام به معامله ارز دیجیتال نمایید.

وی در مورد دیگر ویژگی‌های ارزهای دیجیتال و نقل و انتقالات بیت کوین گفت: به طور کلی بیت کوین برای هیچ‌کس قابل تحریم نیست و بسیاری از افراد می‌توانند از طریق این ارز مجازی، کسب و کار خود را گسترش دهند. از سوی دیگر محدودیتی برای انتقال بیت کوین وجود ندارد و شما می‌توانید با هر کسی در هر کجای دنیا معامله کنید. از سوی دیگر کشورها می‌توانند با استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای غیرمتمرکز دیجیتال، تحریم‌های ظالمانه را دور بزنند و بدون نگرانی از بابت ممنوعیت‌ها و تحریم‌ها اقدام به معامله دارو و غذا یا هر چیز دیگری نمایند.

او می‌گوید که مردم برای نقد کردن بیت کوین نگران نباشند چرا که در کشورمان نیز صرافی‌های آنلاین و حتی سنتی اقدام به خرید و فروش این ارز دیجیتال می‌کنند و مشکلی در این رابطه وجود ندارد. در حال حاضر بازار عرضه و تقاضای این ارز دیجیتال بسیار داغ بوده و با توجه به تارگت‌های بالایی که برای بیت کوین داده می‌شود، مشتریان زیادی برای سرمایه گذاری وارد این بازار می‌شوند و به هر نحوی که شده اقدام به خرید می‌نمایند. البته بدیهی است که تا فروشنده خوش‌نامی در بازار نباشید، کسی ریسک خرید را نمی‌پذیرد و باید ابتدا اعتماد سازی کرده و نظر بازار را جلب نمایید


***************************************************************************************


پرفکت مانی چیست ؟

احتمالاً کلماتی مثل ووچرز، ووچر ps و پرفکت مانی به گوشتان خورده است. یا در میان دوستان بحث هایی درباره خرید و فروش ووچر پی اس یا راه های خرید پرفکت مانی ارزان شنیده اید. ولی تمام اینها چه هستند؟ اگر می خواهید با پرفکت مانی و voucher ps آشنا شوید در این مقاله با ما همراه باشید.

پرفکت مانی چیست

پرفکت مانی (Perfect Money) یکی از شرکت‌های پیشرفته در زمینه ارائه خدمات پرداخت غیر نقدی در اینترنت است که برای کاربران این امکان را فراهم می کند که تراکنش های مالی خود را خیلی سریع و ایمن در بستر اینترنت انجام دهند. هدف پرفکت مانی این است که معاملات اینترنتی را به سطح ایده آل برساند. پرفکت مانی که با علامت اختصاری PM نیز نمایش داده می شود، در سال 2007 در کشور پاناما به ثبت رسید. ولی دفتر مرکزی آن در زوریخ سوئیس است و امروزه در بسیاری از کشورها از طریق مراکز صرافی ارز و صرافی آنلاین مورد استفاده قرار می گیرد و منابع مختلفی از آن پشتیبانی می کنند.

#فوچرز

این سیستم فرصت خوبی برای افرادی است که بیشتر فعالیت های خود را به صورت آنلاین انجام می دهند و از همه مهمتر شرایط خوبی برای کسب و کارهایی است که مبتنی بر اینترنت فعالیت می کنند یا بخشی از کار آنها در فضای آنلاین انجام می شود و به راحتی می توانند از صرافی ارز دیجیتال استفاده کنند.

فوچرز

تمام کسانی که می خواهند از پرفکت مانی استفاده کنند، می توانند دارایی یا پول خود را به ساده ترین در سریع ترین زمان ممکن و با یک نرخ تبدیل منطقی، به دیگر واحدهای پول یا ارز دیجیتال تبدیل کنند. پرفکت مانی به دلیل ایجاد ارتباط با سیستم های بانکی در سرتاسر دنیا، امکان این چنین تراکنش ها را در مقیاس جهانی به وجود آورده است. با این پول دیجیتالی می توان ارز رمزنگاری شده مانند بیت کوین، دلار، یورو و حتی طلا خرید. این ویژگی مهم، پرفکت مانی را از سیستم های مالی سنتی که همواره با مشکلات زیادی رو به رو بودند، متمایز می کند.
شما به راحتی می‌توانید یک حساب کاربری در پرفکت مانی ایجاد کنید و از خدمات متنوع آن بهره‌ مند شوید. مثلاً می توانید به راحتی با موجودی صندوق های خود ووچر بخرید (برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ووچر پرفکت مانی را مطالعه کنید) یا آن را به سایر ارزهای الکترونیکی در کوتاه ترین مدت و با نرخ مناسب تبدیل کنید. همچنین می توانید هر یک از حساب های چندگانه موجود (یعنی دلار، یورو و طلا) را انتخاب کنید. همکاری با بانک ها اجازه می دهد تا پرفکت مانی به راحتی ردیافت یا انتقال پیدا کند.
فوچرز


پرفکت مانی یک سیستم پرداخت خوب است. این شرکت نه تنها تلاش می کند که سیستم پرداخت اصلی را تنها با ارائه خدمات خوب ارائه دهد، بلکه سرویس های دیگری جهت جذب کاربران بیشتر دارد: ارائه پاداش به شرکا و دادن تخفیف در هر معامله، فرصت استفاده از تعطیلات برای مدیران وب با آرم Perfect Money# در وب سایت های خود، ارائه پاداش به مشتریان ثابت و کسانی که تعداد زیادی از معاملات را در حساب مالی خود در طول یک دوره مشخص ارائه می دهند.

فوچرز

انواع حساب های #پرفکتمانی

در سامانه پرفکت مانی واحدهای ارزی مختلفی تعریف شده است که شما می‌توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. دلار، یورو، طلا و #بیتکوین از جمله این موارد هستند که هر کدام حساب جداگانه مربوط به خود را دارند. در پرفکت مانی سه نوع حساب وجود دارد که هر کدام مزایای خود را به همراه دارند و عبارتند از:

1- حساب عادی (Normal) پرفکت مانی

همان طور که از نام این حساب پیداست، در حقیقت ساده ترین اکانتی است که شما در وب سایت پرفکت مانی می سازید. هر فردی به محض این که در وب‌سایت پرفکت مانی ثبتنام می‌کند، در این دسته قرار می‌گیرد. صاحبان این نوع حساب می‌توانند به راحتی از قابلیت‌های مختلف این سامانه برخوردار شوند و لازم به ذکر است که این حساب هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نمی کند.

فوچرز

2- حساب ممتاز (Premium) پرفکت مانی

شما می توانید بعد از فعالیت و کار کردن با حساب خود در پرفکت مانی یه مدت یک سال، یا در صورت رسیدن گردش حساب به میزانی مشخص که توسط خود سایت تعیین گردیده ( در حال حاضر ۱۰۰ هزار دلار آمریکا یا معادل آن)، به این نوع حساب ارتقا پیدا کنید. بدین منظور باید به واحد پشتیبانی پرفکت مانی درخواست خود را ارسال کنید. مزیت اصلی و ویژه حساب ممتاز این است که کارمزد خدمات و تراکنش‌ها نسبت به حساب عادی کمتر است. علاوه بر این، تراکنش ها و درخواست های شما نسبت به اکانت های معمولی در اولویت قرار خواهند داشت و در زمان سریع تری به بانک ارسال می شوند.

فوچرز

3- حساب همکار (Partner) پرفکت مانی

حساب همکار در پرفکت‌ مانی فقط به دو دسته تعلق می گیرد و در اختیار اشخاص عادی قرار نمی‌گیرد. مدیریت پرفکت مانی و صرافی های آنلاین یا نماینده سیستم‌های پرداخت. دارندگان این حساب، تنها یک و نیم درصد (کمترین میزان) کارمزد پرداخت می کنند. مزیت دیگر این حساب این است که سود سالیانه 8 درصد به کمترین موجودی ماهانه نیز تعلق می گیرد. این نوع حساب برای شرکت‌های فعال در زمینه تجارت الکترونیک بسیار سودمند است.

#فوچرز

شما می توانید یکی از حساب های مذکور در بالا را که برای کارتان مناسب است انتخاب کنید و یک حساب پرفکت مانی افتتاح کنید. در صورت نیاز برای یادگیری مراحل افتتاح حساب پرفکت مانی می توانید از مقاله افتتاح حساب پرفکت مانی استفاده کنید.
همچنین اگر می خواهید بیشتر با حساب پرفکت مانی آشنا شوید و مزایا و معایب آن را به طور دقیق بشناسید می توانید مقاله مزایا و معایب حساب پرفکت مانی را مطالعه کنید.


***************************************************************************************


قرارداد آتی بیت کوین چیست؟

1. قراردادهای آتی چیست؟
قراردادهای آتی، قراردادهایی به منظور خرید یا فروش یک دارایی، در یک تاریخ معین در زمان آینده و با قیمتی معین می‌باشند.
هنگامی که یک قرارداد آتی بسته شد، هر دوی طرفین معامله باید طبق قیمت توافق شده خرید و فروش انجام دهند و به قیمت واقعی بازار در روز اجرای قرارداد توجهی نداشته باشند.
هدف قراردادهای آتی ضرورتاً کسب بیشترین سود نیست. این یک ابزار مدیریت ریسک است، که اغلب در بازارهای اقتصادی، به منظور کاستن ریسک خسارات ناشی از تغییرات دارایی‌ها می‌باشد.
قراردادهای آتی همچنین در اوراق بهادار به منظور تعادل نوسانات قیمت در سرمایه گذاری‌ها استفاده می‌شود. جایی که دارایی‌های بزرگ واساسی دارای نوسان ویژه‌ای هستند.
این قراردادها طی یک مبادله آتی که به عنوان یک واسطه عمل می‌کنند، به توافق رسیده و مورد معامله قرار می‌گیرند.
2. قراردادهای آتی چگونه عمل می‌کنند؟
دو موقعیت در قراردادهای آتی وجود دارد: موقعیت بلند و موقعیت کوتاه؛
اگر شما موقعیت بلند را برگزینید، شما جهت خرید یک دارایی در آینده و در یک زمان مشخص تا زمانی که قرارداد منقضی می‌شود، موافقت کرده‌اید. اگر شما موقعیت کوتاه را برگزینید، با فروش یک دارایی با قیمتی معین تا زمانیکه قرارداد منقضی شود، موافقت کرده‌اید.
یک روش خوب برای توضیح این قضیه استفاده از مثال یک شرکت هواپیمایی است که می‌خواهد از افزایش قیمت سوخت بوسیله ورود در قراردادهای آتی، جلوگیری کند.
اگر قیمت سوخت هواپیما در هر گالن 2 دلار باشد و یک شرکت هواپیمایی پیش بینی کند قیمت سوخت افزایش پیدا خواهد کرد، قرارداد آتی سه ماهه‌ای را برای 1000 گالن سوخت به قیمت فعلی آن خریداری می‌کند. بنابراین این قرارداد 2000 دلار ارزش خواهد داشت.
اگر در سه ماه آتی، زمانی که قرارداد منقضی می‌شود، قیمت هر گالن سوخت هواپیما 3 دلار باشد، در قرارداد فوق شرکت هواپیمایی 1000 دلار برای خود ذخیره کرده است.
فروشنده با رضایتمندی از قراردادهای آتی استقبال می‌کند تا بتواند از یک بازار پایدار حتی زمانی که قیمت‌های سوخت بالا هستند برای مشتریانش اطمینان ایجاد کند. علاوه براین، اینچنین قراردادی از آنها در راستای افت ناگهانی قیمت سوخت محافظت می‌کند.
در این حالت، هر دو طرفین معامله علیه نوسانات قیمت سوخت از خود محافظت می‌کنند.
در این شیوه، همچنین سرمایه گذارانی هستند که از قراردادهای آتی به جای استفاده‌ی محافظتی، از آن به عنوان روشی از سوداگری استفاده می‌کنند.
آنها آگاهانه زمانی که قیمت یک کالا پایین است، خرید می‌کنند و به محض افزایش قیمت، ارزش قرارداد بیشتر می‌شود و قبل از اینکه قرارداد منقضی شود سرمایه گذار می‌تواند آن را با قیمتی بالاتر با یک سرمایه گذار دیگر معامله کند.

#قرارداد

3. قراردادهای آتی بیت کوین چیست؟
قراردادهای آتی تنها برای دارایی‌های فیزیکی نیستند. آنها قابلیت این را دارند که با دارایی‌های مالی نیز به خوبی مورد معامله قرار گیرند.
در قراردادهای آتی بیت کوین، این قراردادها براساس قیمت بیت کوین و بورس بازی‌هایی که القا می کند که قیمت بیت کوین در آینده چه میزان خواهد بود، تعیین می‌شود.
به علاوه این قراردادها سرمایه گذاران را قادر می‌سازد تا بدون اینکه بیت کوین داشته باشند، قیمت بیت کوین را پیش‌بینی کنند.
این ویژگی دو پیامد عمده دارد:
اول، با این وجودی که بیت کوین خود غیرقابل کنترل و غیر مقرراتی است، قراردادهای بیت کوین را می‌توان در معاملاتی قابل کنترل، مبادله کرد. این امکان برای کسانی که نگران ریسک‌های مربوط به عدم مقررات این صنعت هستند، خبر خوبی است.
دوم، در مکان‌هایی که مبادله بیت کوین ممنوع است، قراردادهای آتی بیت کوین به سرمایه گذاران اجازه می‌دهد تا بتوانند با توجه به نوسانات قیمت بیت کوین، قیمت آن را پیش‌بینی کرده و سرمایه گذاری کنند.
4. قراردادهای آتی چگونه عمل می‌کنند؟
یک قرارداد آتی بیت کوین دقیقا همان طوری که برای قرارداد‌های دارایی‌های سنتی اقتصاد کاربرد دارد، برای بیت کوین نیز به کار می‌رود.
با پیش‌بینی اینکه آیا قیمت بیت کوین افزایش یا کاهش خواهد داشت، بورس بازان یکی از دو موقعیت بلند و یا کوتاه آن را برای سرمایه گذاری در قراردادهای آتی بیت کوین برمی‌گزینند.
به عنوان مثال، اگر اشخاصی یک بیت کوین به قیمت 18000 دلار دارند و پیش‌بینی می‌کنند که قیمت آن در آینده کاهش پیدا خواهد کرد، برای محافظت از سرمایه خود، می‌توانند یک قرارداد آتی بیت کوین را به قیمت فعلی آن، یعنی 18000 دلار، بفروشند.
در صورتی که نزدیک به تاریخ پرداخت، قیمت بیت کوین همراه با قیمت قراردادهای آتی بیت کوین کاهش کرده است. سرمایه گذار اکنون تصمیم می‌گیرد که قرادادهای آتی بیت کوین را بازخرید کند.
اگر قرارداد نزدیک به تاریخ پرداخت با قیمت 16000 دلار معامله شود، سرمایه گذار 2000 دلار سود کرده و ازاین رو سرمایه گذاری خود را بوسیله با قیمت بالا و خرید آن با قیمت پایین، محافظت کرده است.
توضیحات بالا یک مثال اساسی بود در رابطه با اینکه قراردادهای آتی بیت کوین چگونه کار می‌کنند و شرایط دقیق هر قرارداد آتی ممکن است با توجه به نوع مبادله که شامل محدودیت‌‌های حداقل و حداکثر قیمت باشند، پیچیده‌تر باشد.
6. آیا این بدان معنی است که احتمالاً قیمت‌ها افزایش می‌یابد؟
دلایل متعددی وجود دارد که چرا این پرسش مفروض است.
همان گونه که مقررات معاملات آتی بیت کوین می‌توانند در صرافی‌های عمومی تنظیم شوند؛ به افرادی که قبلاً به دلیل عدم وجود مقررات، در سرمایه گذاری شکاک بودند، اعتماد به نفس می‌دهد.
سرمایه گذاران بنیادی بیشتر تمایل دارند که قراردادهای آتی بیت کوین را به مشتریان خود به عنوان یک گزینه سرمایه گذاری حیاتی عرضه کنند.
این سیستم، نقدینگی بیشتری را به بازار می‌آورد و باعث می‌شود که خرید، فروش و مبادله ارزهای رمزنگاری آسان‌تر شود و بنابراین مبادله آنها سودمند‌تر باشد.
این سیستم، پای بازار بیت کوین را به یک فضای سرمایه گذاری گسترده تر باز می‌کند، از جمله در کشورهایی که تجارت بیت کوین ممنوع شده است.
از آنجایی که قراردادهای آتی برای تنظیم و کنترل نوسان قیمت طراحی شده‌اند، این قراردادها خواهند توانست باعث کاهش نوسانات قیمت بیت کوین شوند.

قرار داد آتی بیت کوین

7. قراردادهای آتی برای صنعت بلاک چین چطور مفید واقع می‌شود؟
چندین بهره‌ وری ممکن، وجود دارد:
در مرحله اول، بیت کوین به عنوان یک عامل تاثیر گذار برای ارزهای دیجیتال دیده می‌شود. از این رو اگر قیمت بیت کوین دچار افزایشی شدید در مدت کوتاهی شود، صرف نظر از اینکه این افزایش به خاطر قراردادهای آتی بیت کوین و یا دیگر موارد بوده است، بیشتر مردم تمایل دارند منشا آن را بدانند.
از آنجا که مردم در مورد ارزهای رمزنگاری شده آگاه‌ تر می‌شوند، اوج گیری آلت کوین‌ها افزایش خواهد یافت و قیمت‌های آنها بیشتر می‌شوند.
جنبه معکوس این قضیه نیز وجود دارد. سرمایه گذاران ممکن است آلت کوین‌های خود را برای خرید بیت کوین به منظور مشارکت در روند افزایشی آن بفروشند. خروج زیاد آلت کوین‌ها می‌تواند باعث یک افت شدید در قیمت ارزهای رمزنگاری شود.
یک سناریوی محتمل‌تر این است که برخی از آلت کوین‌های قوی‌تر مثل اتریوم، لایت کوین، ریپل و… ممکن است به دنبال ردپای بیت کوین حرکت کنند و همچون قراردادهای آتی بیت کوین، به خوبی قابل تجارت باشند.
8. قراردادهای آتی بیت کوین را در چه جاهایی می‌توانید تجارت کنید؟
در حال حاضر دو بازار مجزا وجود دارند که در آن‌ها می‌توان قراردادهای آتی بیت کوین را مبادله کرد.
اولین گزینه به طور منتخب صرافی‌های ارزهای رمزنگاری شده هستند. دو صرافی BitMEX و OKCoin خدمات مبادله قراردادهای آتی بیت کوین را دارا هستند. صرافی‌های ارزهای رمزنگاری شده از مدت‌ها قبل و از آنجایی که مبادلات قراردادهای آتی بطور گسترده‌ای نامنظم بوده‌اند را عرضه داشته‌اند.
دومین گزینه، از طریق مبادلات دولتی تنظیم شده است. این یک پدیده جدید و بخشی از علتی است که در دسامبر 2017 در قیمت بیت کوین افزایش دیدیم. این فرایند با شروع به کار بنیاد قراردادهای آتی بیت کوین CBOE در 10 دسامبر 2017 آغاز شد. شرکت‌های کارگزاری مانند TD Ameritrade و JP Morgan برای دسترسی به این بازار علاقه نشان داده‌اند.

#اتریوم #بیت کوین #ریپل #قرارداد آتی بیت کوین #بیتکوین #ووچر #vocher


***************************************************************************************


دریافت کد ووچر پرفکت مانی و نحوه استفاده از آن

پرفکت مانی یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیک است که امکان انتقال وجه در سراسر دنیا را فراهم می کند. خرید آنلاین، انتقال وجه، دریافت دستمزد و خرید ارز های دیجیتال از امکانات پرفکت مانی محسوب می شود. ووچر پرفکت مانی (e-voucher) همانند کارت شارژ پرفکت مانی است که توانایی شارژ حساب خود یا دیگران را به شما می دهد. در این مقاله خرید کد ووچر پرفکت مانی اشاره می کنیم و کاربرد های آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

ووچر پرفکت مانی مانند یک چک بانکی الکترونیکی است که برای افزایش حساب و برداشت حساب توسط فرد صاحب حساب و یا دیگران قابلیت استفاده را دارد.

ووچر پرفکت مانی از یک شماره یکتای دیجیتالی 16 رقمی، یک کد فعال سازی 10 رقمی، مقدار اعتبار و تاریخ ایجاد کارت تشکیل شده است.
نمونه ووچر پرفکت مانینمونه ووچر پرفکت مانی
کاربرد# ووچر پرفکت مانی

تفاوتی ندارد شما دارنده حساب پرفکت مانی باشید یا اصلا حسابی از پرفکت مانی نداشته باشید! شما می توانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید.

1- شما می توانید یک کد ووچر ده دلاری تهیه کنید و با آن حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید.

2- در هنگام استفاده از پرفکت مانی برای خرید های مختلف، شما مجبور به ارائه اطلاعات حساب پرفکت مانی هستید، اما با استفاده از ووچر پرفکت مانی لازم نیست که اطلاعات حساب خود را به سایت فروش دهید.
همچنین بخوانید | ووچر پرفکت مانی (E-Voucher) چیست و خرید آن چگونه امکان پذیر است؟

3- می توانید از موچودی حساب پرفکت مانی خود یک ووچر تهیه کنید و آن را به دوستان خود دهید. آنها می توانند بدون داشتن حساب پرفکت مانی از ووچر شما استفاده کنند.

در ادامه به توضیح تفصیلی می پردازیم.
دریافت کد ووچر پرفکت مانی از حساب پرفکت مانی

اگر شما دارنده حساب پرفکت مانی هستید، می توانید از حساب خود، ووچر بگیرید.

اگر وارد حساب کاربری خود در سایت رسمی پرفکت مانی شوید در قسمت “Deposit” می توانید از موجودی حساب پرفکت مانی برداشت کرد.
#کد ووچر پرفکت مانی

گزینه دوم در این بخش با عنوان ‘e-Voucher‘ به شما امکان خرید# ووچر می دهد.
e-voucher#

در این قسمت ‘e-Voucher depository’ بر روی گزینه ” Purchase a new e-Voucher” کلیک کنید.
خرید ووچر پرفکت مانی

در مرحله بعدی شما با انتخاب حساب (در صورت داشتن چندین حساب) مقدار ووچر خود را انتخاب می کنید. این مقدار در قسمت ‘Amount of e-Voucher‘ قابل تنظیم است. در آخرین مرحله بر روی “Preview purchase” کلیک کنید.
مقدار ووچر پرفکت مانی

جزئیاتی که به شما نمایش داده می شود را بخوانید و در صورتی که همه چیز درست است، روی گزینه “Purchase e-Voucher” کلیک کنید.

زمانی که فرآیند ساخت ووچر پرفکت مانی شما کامل شد، یک پیامک برای شماره تلفن شما فرستاده می شود که حاوی کد فعال سازی است. اگر نمی خواهید از این ووچر فورا استفاده کنید، این کد را در جایی نگهداری کنید که شخص دیگری به آن دسترسی نداشته باشد.
نحوه شارژ حساب پرفکت مانی با #کد ووچر bitcoin

اگر کد ووچر پرفکت مانی در اختیار دارید، می توانید از آن برای شارژ حساب خود استفاده کنید. برای اینکار در قسمت ‘e-Voucher‘ وارد شود و بر روی ‘Active an e-Voucher‘ کلیک کنید.
فعال سازی کد ووچر

اطلاعات ووچری که در دست دارید را وارد نماید و بر روی “Active an e-Voucher” کلیک کنید تا حساب شما شارژ شود.
همچنین بخوانید | آموزش انتقال پول در پرفکت مانی از یک حساب به حسابی دیگر

شما می توانید ووچر خود را در اختیار دوستانتان قرار داده تا آنها بتوانند بدون داشتن حساب پرفکت مانی از آن استفاده نمایند.

برای کسانی که حساب پرفکت مانی ندارند، امکان خرید ووچر پرفکت مانی را فراهم کرده است. لذا لازم نیست منتظر دوستانتان شوید تا به شما پرفکت مانی هدیه دهند! شما می توانید شخصا برای خرید #کدووچر اقدام نمایید.


***************************************************************************************


پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین است که مقر اصلی شرکت آن در پاناما ثبت شده است و بر حسب واحدهای ارزی بین الملل bitcoin همچون دلار یا یورو کار می کند. این سیستم پرداخت باعث تسهیل نقل و انتقال پول بین نقاط مختلف جغرافیایی شده و یکی از خرید انترنتی نیز محسوب می شود. در گذشته ما در رابطه با پرفکت مانی و بخش های مختلف آن صحبت نموده ایم و حتی مبحثی را تحت عنوان افتتاح حساب پرفکت مانی و شارژ آن، دنبال کرده ایم. آنچه که امروز قصد آموزش آن را داریم، نحوه انتقال پول در پرفکت مانی از یک حساب پرفکت مانی به یک حساب پرفکت مانی دیگر است که در ادامه به صورت کامل و جامع توضیح داده شده است.

انتقال پول در #پرفکت مانی voucher

انتقال پول در پرفکت مانی تقریبا شبیه به همان پروسه انتقال پول در وب مانی می باشد که ما در گذشته در رابطه با آن توضیحات کاملی را ارائه داده بودیم. در این انتقال ما مقداری از اعتبار حساب پرفکت مانی خود را به یک حساب پرفکت مانی دیگر انتقال می دهیم که از دو طریق انتقال پول مستقیم و انتقال پول به صورت ووچر، قابل انجام است. ووچر پرفکت مانی تقریبا شبیه به کارت شارژ می باشد که طی آن دارنده حساب یک ووچر را با استفاده از اعتبار خود تولید کرده و آن را به شخص مورد نظر خود می دهد که در گذشته در رابطه با آن صحبت کرده ایم. ما در این قسمت به بررسی هر دو روش انتقال پول در پرفکت مانی می پردازیم و امیدواریم که توضیحات جامعی را در اختیار کاربران قرار داده باشیم.

برای انتقال پول در پرفکت مانی این نکته را باید در نظر داشته باشید که حتما باید به حساب پرفکت مانی خود لاگین شده و مقدار اعتبار کافی جهت انتقال و کارمزد انتقال در حسابتان داشته باشید. در غیر اینصورت تراکنش به مشکل برخورده و انجام نخواهد شد. پس اگر این پیشنیاز را فراهم کرده اید، به سراغ بخش بعدی، خواهیم رفت.

به حساب پرفکت مانی خود لاگین شده و از قسمت نوار منوی بالا، گزینه “Send Money” را انتخاب کنید.

همچنین بخوانید | دانلود اپلیکیشن E-NUM و راهنمای کار با آن برای انتقالات وب مانی
انتقال پول در پرفکت مانی
برای انتقال پول در پرفکت مانی روی گزینه Send Money کلیک کنید.

در این قسمت چهار گزینه برای ارسال پول نمایش داده شده است:
– Single Payment: برای پرداخت پول مستقیم از یک حساب پرفکت مانی به یک حساب دیگر
– Payment to Email: برای پرداخت پول از طریق ایمیل
– Payment to Mobile: برای پرداخت پول از طریق موبایل
– Scheduled Payment: برای پرداخت پول به صورت زمانبندی شده

نوع انتقال پولvoucher

نحوه انتقال را انتخاب کنید.

ما در اینجا گزینه “Single Payment” را برای انتقال پول مستقیم به یک حساب پرفکت مانی دیگر انتخاب می کنیم و سپس منویی همچون منوی زیر را مشاهده می کنیم که باید بخش های مختلف آن را پر کنیم.
– در بخش “Amount” مقدار پول مورد نظر خود را به واحد مشخص شده، تعیین کنید.
– در بخش “To Account” شماره حسابی که قصد واریز به آن را دارید وارد کنید.
– در بخش “Description” توضیحات مربوط به دلیل انتقال پول را وارد کنید.
– فعال کردن گزینه “Add payee to my list” به معنی ذخیره کردن گزارش انتقال در لیست تراکنش ها می باشد و کاربرد خاصی ندارد.
– فعال کردن گزینه “Add Protection code” به معنی ایجاد یک کد انتقال است که تنها در صورتی که گیرنده پول آن کد را بداند، این پول به حسابش واریز می شود.
– اگر گزینه انتقال با کد را فعال کرده باشید در کادر “Protection code” باید یک کد انتقال ایجاد کنید که با فعال کردن گزینه “Mark to generate random code” تولید این کد را به عهده خود سیستم می گذارید.
– در بخش “Protection period” نیز باید یک عدد بین 1 تا 365 انتخاب کنید که به معنی مدت زمان انقضای کد انتقال می باشد. به عبارت دیگر اگر مقدار این گزینه 2 قرار دهید، گیرنده تنها 2 روز مهلت دارد تا کد انتقال را صحیح وارد کرده و تراکنش انتقال پول با موفقیت انجام شود، در غیر اینصورت پس از اتمام دوره، پول به حساب فرستنده برگشت خواهد خورد.

پس از تکمیل اطلاعات فوق، روی گزینه “Payment preview” کلیک کنید تا جزئیات تراکنش را مشاهده نمایید. در نهایت در صورت درست بودن همه جزئیات، گزینه “Send Money” را برای پایان عملیات انتقال انتخاب کنید.

انتقال پول در پرفکت مانی
اطلاعات نهایی انتقال پول باید تایید شوند.

در پایان نیز شماره پیگیری تراکنش و همچنین تاریخ آن به شما نمایش داده می شود که نشان از موفقیت آمیز بودن تراکنش دارد. دقت داشته باشید که قبل از اعمال تراکنش حتما کد انتقال را در جایی کپی کرده و برای گیرنده ارسال کنید. در غیر اینصورت انتقال انجام نخواهد شد.

روش انتقال پول با استفاده از ووچر پرفکت مانی

آموزش انتقال پول در پرفکت مانی از یک حساب به حسابی دیگر

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت آنلاین است که مقر اصلی شرکت آن در پاناما ثبت شده است و بر حسب واحدهای ارزی بین الملل همچون دلار یا یورو کار می کند. این سیستم پرداخت باعث تسهیل نقل و انتقال پول بین نقاط مختلف جغرافیایی شده و یکی از روش های خرید انترنتی نیز محسوب می شود. در گذشته ما در رابطه با پرفکت مانی و بخش های مختلف آن صحبت نموده ایم و حتی مبحثی را تحت عنوان افتتاح حساب پرفکت مانی و شارژ آن، دنبال کرده ایم. آنچه که امروز قصد آموزش آن را داریم، نحوه انتقال پول در پرفکت مانی از یک حساب پرفکت مانی به یک حساب پرفکت مانی دیگر است که در ادامه به صورت کامل و جامع توضیح داده شده است.
انتقال پول در پرفکت مانی

انتقال پول در پرفکت مانی تقریبا شبیه به همان پروسه انتقال پول در وب مانی می باشد که ما در گذشته در رابطه با آن توضیحات کاملی را ارائه داده بودیم. در این روش انتقال ما مقداری از اعتبار حساب پرفکت مانی خود را به یک حساب پرفکت مانی دیگر انتقال می دهیم که از دو طریق انتقال پول مستقیم و انتقال پول به صورت ووچر، قابل انجام است. ووچر پرفکت مانی تقریبا شبیه به کارت شارژ می باشد که طی آن دارنده حساب یک ووچر را با استفاده از اعتبار خود تولید کرده و آن را به شخص مورد نظر خود می دهد که در گذشته در رابطه با آن صحبت کرده ایم. ما در این قسمت به بررسی هر دو روش انتقال پول در پرفکت مانی می پردازیم و امیدواریم که توضیحات جامعی را در اختیار کاربران قرار داده باشیم.

برای انتقال پول در پرفکت مانی این نکته را باید در نظر داشته باشید که حتما باید به حساب پرفکت مانی خود لاگین شده و مقدار اعتبار کافی جهت انتقال و کارمزد انتقال در حسابتان داشته باشید. در غیر اینصورت تراکنش به مشکل برخورده و انجام نخواهد شد. پس اگر این پیشنیاز را فراهم کرده اید، به سراغ بخش بعدی، خواهیم رفت.

به حساب پرفکت مانی خود لاگین شده و از قسمت نوار منوی بالا، گزینه “Send Money” را انتخاب کنید.

همچنین بخوانید | دانلود اپلیکیشن E-NUM و راهنمای کار با آن برای انتقالات وب مانی
انتقال پول در پرفکت مانی
برای انتقال پول در پرفکت مانی روی گزینه Send Money کلیک کنید.

در این قسمت چهار گزینه برای ارسال پول نمایش داده شده است:
– Single Payment: برای پرداخت پول مستقیم از یک حساب پرفکت مانی به یک حساب دیگر
– Payment to Email: برای پرداخت پول از طریق ایمیل
– Payment to Mobile: برای پرداخت پول از طریق موبایل
– Scheduled Payment: برای پرداخت پول به صورت زمانبندی شده

نوع انتقال پول
نحوه انتقال را انتخاب کنید.

ما در اینجا گزینه “Single Payment” را برای انتقال پول مستقیم به یک حساب پرفکت مانی دیگر انتخاب می کنیم و سپس منویی همچون منوی زیر را مشاهده می کنیم که باید بخش های مختلف آن را پر کنیم.
– در بخش “Amount” مقدار پول مورد نظر خود را به واحد مشخص شده، تعیین کنید.
– در بخش “To Account” شماره حسابی که قصد واریز به آن را دارید وارد کنید.
چطور ووچر بخریم
کد ووچر چند رقمی است
واچر یعنی چه
چگونه ووچر پرفکت مانی بخریم
چیست ووچر تافل
ووچر چیست
ووچر پرفکت مانی چیست
ووچر تافل
ووچرمانی
ووچر پارسیگرام
افتتاح حساب ووچر پرفکت مانی
کد ووچر رایگان
کد ووچر و کد فعال سازی ووچر
© 2020 pmxpay.com

خرید و فروش کد ووچر

vocher

بدون نیاز به احراز هویت

ووچر

voucher
بیت کوین
bitcoin