پس‌انداز در حساب پرفکت مانی

خرید فوچرز

همان طور که می دانید پرفکت مانی نسل جدید سیستم پرداخت اینترنتی است که به شما این امکان را می دهد تا بیشتر فعالیت های خود را به صورت آنلاین انجام دهید. شاید شما مرحله افتتاح حساب پرفکت مانی و وریفای کردن آن را گذرانده باشید و بخواهید با روش های سپرده گذاری آشنا شوید. در این مقاله ما به بررسی چهار شکل پس انداز درحساب پرفکت مانی و روش های سپرده گذاری در آن می پردازیم.

چهار شکل پس‌انداز در حساب پرفکت مانی

حساب شما در پرفکت ‌مانی دارای چهار واحد اصلی دارایی است. شما می‌توانید دارایی خود را به صورت یک یا چند شکل از این واحدها نگهداری کنید. این واحدها به شرح زیر هستند:
•    دلار آمریکا (USD) بر حسب واحد پرفکت مانی (PM)
•    یورو (EUR) بر حسب واحد پرفکت مانی (PM)
•    طلا (Gold) بر حسب واحد پرفکت مانی (PM) معادل طلا بر حسب اونس
•    بیت کوین (Bitcoin)

خرید فوچرز

روش های سپرده گذاری در حساب

همانطور که گفته شد، ارزهایی که توسط پرفکت مانی پشتیبانی می شوند؛ دلار، یورو، طلا و بیت کوین هستند. شما نمی توانید به بانک بروید و وجه مورد نظرتان را مستقیم به حساب پرفکت مانی واریز کنید. بدین منظور پرفکت مانی راه هایی برای انتقال پول به حساب های خودش فراهم کرده تا شما به راحتی اقدام به سپرده گذاری در آن کنید. شما می توانید با یکی از روش های زیر، وجه مربوطه را به حساب پرفکت مانی خودتان یا شخصی دیگر انتقال دهید.

 1- انتقال وجه داخلی

اگر شما شماره حساب، آدرس ایمیل و تلفن فرد مورد نظر را دارید، می توانید به صورت مستقیم برایش انتقال وجه انجام دهید. البته شما به عنوان فرد فرستنده باید برای انجام این عملیات، مبلغی را به عنوان کارمزد پرداخت نمایید.

2- انتقال وجه از طریق ووچر الکترونیکی

ووچر پرفکت مانی که به انگلیسی e-Voucher نوشته می شود یا به نوعی کارت شارژ پرفکت مانی نوعی چک بانکی الکترونیکی است که به منظور افزایش اعتبار و برداشت از حساب پرفکت مانی مورد استفاده قرار می گیرد. ووچر پرفکت مانی از یک شماره دیجیتالی 16 رقمی، یک کد فعال سازی 10 رقمی، مقدار اعتبار و تاریخ ایجاد کارت تشکیل شده است. شما با استفاده از شماره 16 رقمی دیجیتالی می توانید در هر زمانی به شماره ارائه شده واریز وجه داشته باشید. نکته مثبت انتقال از طریق  ووچر الکترونیکی این است که در قبال آن هیچ کارمزدی پرداخت نمی شود.3- انتقال وجه از طریق ارزهای دیجیتال

در این روش، انتقال ارزهای دیجیتالی امکان پذیر است. انتقال وجه از طریق بیت کوین که معروف ترین ارز دیجیتال شناخته شده است، با توجه به بدون کارمزد و ساده بودن آن بیشترین میزان استفاده را در بین سایر ارزهای دیجیتال دارد.

خرید فوچرز

4- انتقال وجه از طریق صرافی های همکار 

پرفکت مانی لیستی از شرکت های همکار اعلام کرده است که از طریق آن ها هم می توانید به حساب خودتان واریز انجام دهید. قوانین و شیوه های واریز وجه در هر کدام از شرکت های معرفی شده، مخصوص به خودشان است که باید آن ها را یک به یک مطالعه کنید و بعد از آن گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

خرید فوچرز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *